Восьма Всеукраїнська олімпіада «Юних знавців Біблії» в стінах Національного університету «Острозька академія» 5 червня зібрала дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів з різних куточків України. Поїздка наших вихованців була змістовною та цікавою: відпочинок в казкових місцях, відвідування Межиріцького Свято-Троїцького монастиря – діючого православного чоловічого монастиря на Рівненщині

Програма заходу була насиченою. Після реєстрації та урочистого відкриття олімпіади ректором академії Пасічником Ігорем Демидовичем конкурсанти змагалися у тестових завданнях на знання Святого Письма, а також усно презентували свої роботи на тему «Рослинний та тваринний світ на сторінках Біблії», які попередньо подавали на конкурс.

Такий підбір завдань — невипадковий, адже, як наголосив незмінний натхненник олімпіади, декан гуманітарного факультету Національного університету “Острозька академія”, настоятель студентсько-викладацького храму преподобного Федора Острозького Василь Жуковський, учасники змагання мали продемонструвати не лише знання Біблії, а й вміння використовувати біблійні цінності у повсякденному житті. Тому вони не просто складають тести на знання Святого Письма, а демонструють, як у житті можна застосовувати свої знання. Загалом за 8 років роботи на цій ниві Острозькій академії вдалося не просто згуртувати знавців Біблії, а й популяризувати дисципліну християнської етики у навчальних закладах усієї України й зробити її обов’язковою для вивчення.

Вихованці Духовно-просвітницького центру - Чернюк Михайло, Трембовецький Павло, Гендзерська Анастасія, Ачілов, яких готували керівники Мельник Н.М., Когут В.Й. стали призерами та лауреатами олімпіади.

Зокрема, дипломом І ступеня VІІI Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії» за зайняте 1 місце нагороджено Чернюка Михайла та Ачілова Сергія; дипломом ІІІ ступеня за зайняте третє місце – Трембовецького Павла. Грамоту лауреата Всеукраїнської олімпіади отримала Гендзерська Анастасія.

Переможці й лауреати конкурсу отримали грамоти та подарунки, зокрема, книги Біблії та християнську літературу. Як і в попередній поїздці, фінансову підтримку учнів та їх керівників на Всеукраїнську олімпіаду «Юні знавці Біблії» надав настоятел Свято-Воскресінського храму отець Михаїл.

Інші джерела "Міністерство освіти України"