Після Різдва Христового, у неділю, по закінченні  Божественної Літургії,  учні нашого Центру провели незабутнє Різдвяне свято. У святково прикрашеному залі юні таланти старшої групи показали усім присутнім фрагмент із життя української православної сім’ї, яка святкує Різдво Христове.

     Розпочали  свято ведучі: Рейтаровська Ірина та Гоголь Іван.

     Хор нашого Центру проспівав тропар свята: «Рождество Твоє Христе Боже Наш.»

   Далі розпочалась святкова вистава - коляда. На сцені ми побачили сім’ю у складі: чоловіка, жінки, дідуся, бабусі та дітей. Родина благоговійно спілкувалась та згадувала події, які відбувались 2016 років тому під час народження Спасителя.  Додому до цієї сім’ї приходять  колядники: учні кожної із груп, які співали різні українські старовинні  колядки та закінчували святковим віншуванням. В гості до цієї родини також приходили куми та сусіди (учні старшої групи). Хор центру також виконав декілька колядок. Закінчилось свято загальною колядою «Добрий вечір тобі, пане господарю », яку виконали усі присутні на святі. Настоятель храму, отець Михаїл привітав усіх зі святом, подякував учням нашого Центру за вивчені колядки та проведення свята, побажав  у майбутньому ще з більшою кількістю православних підтримувати цю  традицію нашого народу. На закінчення учні отримали Різдвяні подарунки.

                                     Вдячні батьки учнів Просвітницького Центру.

 

 

     10 грудня  у Свято-Воскресінському храмі відбулося свято Різдва Христового, яке належить до найбільших і найвеличніших свят для усього християнського світу. Храм був переповнений людьми, а особливо – дітьми. Після богослужіння   настоятель храму отець. Михаїл запросив всіх прихожан на виставу яку підготували вихованці  Духовно-просвітницького центру .

    Усі прихожани та рідні дітей спостерігали,затамувавши подих  як у виконанні групи "Ангелятко" лились пісеньки та колядки, з якою відкритою душею вони прославляли Сина Божого який народився.

   Дякуємо усім, хто долучився до святого дійства. Велике спасибі матушці Любі і керівнику Духовно-просвітницького центру Федорчук  Віринеї Михайлівні, за те що вони надихають своїх вихованців на любов до Христа і до Божої Матері.

    У відповідь отець Михаїл привітав прихожан із святом, побажав здоров’я, щастя та миру, усіляких гараздів, а ще – Ангела – Хранителя  у житті, який би оберігав та захищав від голоду, холоду, війни. Після привітання усі  присутні, які були на святі заколядували «Добрий вечір тобі, пане господарю».

    Христос рождається! Вірю, що це вітання приносить спокій і радість у кожну християнську душу, котра прагне його і має переконання, що, довірившись Богові, можна осягнути внутрішній світ.

Мама Андріани Романишеної - вихованки молодшої групи «Ангелятко».