Сьогодні весь  православний світ відзначає велике християнське свято — Богоявлення Господнє. Це одне з найрадісніших зимових свят українського народу, адже цей день знаменує собою величну подію. Людям вперше явився Бог відразу в трьох особах: Бог Отець – голосом з неба, Бог Син – хрещенням від Іоанна в Іордані, Бог Дух Святий – голубом, який зійшов на Ісуса Христа.

  Вода у цей день набуває цілющих властивостей, допомагає духовному очищенню та зціленню. Здавна вважалося, що у цей день важливо очистити серце та думки від усього недоброго, наповнивши їх любов’ю та незламною вірою у перемогу добра. Тож нехай освячена вода стане невичерпним джерелом  енергії та захистом  від всіляких негараздів, дасть мир і спокій Україні, а вселенська сила свяченої води принесе нам перемогу над силами зла, розбрату та непорозуміння.

   Щиро бажаю усім Вам із краплями Великої Агіасми  долучитися до Божої благодаті.

   Із світлим святом, із великою радістю вітаю настоятелів храмів Віньковецького округу, громаду Свято-Воскресінського храму, всіх православних християн Віньковець та району,  увесь наш подільський край!

   І нехай нас Бог береже та направляє на добру дорогу, дарує нам щастя, здоров’я та многії літа!

Благочинний Віньковецького округу о. Михаїл