Член Інституту травматології Американського Біблійного Товариства презентувала в Україні міжнародну програму «Зцілення травм».3 березня, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та на запрошення Українського Біблійного Товариства, заступник голови Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань ієрей Іоанн Сухоняк взяв участь у презентації міжконфесійного міжнародного проекту «Зцілення травм» за участі Американського Біблійного Товариства. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт Синодального відділу з соціально-гуманітарних питань.

Проект презентувала доктор Гаррієт С. Хілл, яка є директором програми зцілення Інституту травматології Американського Біблійного Товариства. Цей проект спрямований на реабілітацію осіб, які зазнали різних психологічних або фізичних травм.

4 березня відбулося обговорення проекту «Зцілення травм» щодо допомоги постраждалим від воєнних дій на Сході, а також на території України загалом.

Нагадаємо, у Запорізькій єпархії розпочавсяблагодійний проект «Любов милосердствує»