Голова Юридичного відділу УПЦ протоієрей Олександр Бахов вважає, що прийняті зміни в Податковому Кодексі України суперечать діяльності релігійних організацій в Україні. Про це він заявив на круглому столі «Законодавче регулювання статусу неприбутковості релігійних організацій».
      
Мова йде про те, що зміни у Кодексі суперечать природі діяльності релігійних організацій, яка пов'язана з милосердям та благодійністю. 

«На сьогоднішній день Податковий кодекс вимагає від релігійних організацій включити в свої статутні документи вимоги, які суперечать їхній діяльності, – заявив голова юридичного відділу УПЦ Олександр Бахов. – У зв'язку з цим сьогодні у Верховній Раді відбувся круглий стіл, присвячений законопроекту № 5050, який скасовує ці умови. Цей законопроект підтриманий всією релігійною громадськістю, яка представлена «Всеукраїнською радою Церков і релігійних організацій».      

Протоієрей Олександр Бахов зазначив, що відповідне звернення було направлено народним депутатам і голові ВР з проханням підтримки законопроекту № 5050.       

Круглий стіл пройшов під егідою МДО «Депутатське об'єднання з реформування податкового, митного і земельного законодавства України».