Папу Римського вразила глибина християнської віри в ГрузіїПапа Римський Франциск отримав глибокі враження від візиту до Грузії. Про це повідомляє Інтерфакс

«Мене чекали в Грузії два сюрпризи. Один – це сама Грузія. Я ніколи б не зміг собі уявити місце, повне такої християнської віри. Другим моїм відкриттям був патріарх, людина величезної і глибокої віри. Мене вразило знайомство з ним. Я залишив його з почуттям, що знайшов справжню Божу людину», – сказав понтифік, якого цитують грузинські ЗМІ.

Відповідаючи на питання про те, чи з'явиться після особистої зустрічі з Ілією II шанс конструктивного діалогу з існуючих догматичних розходжень, понтифік зазначив, що бесіда про доктрини – справа богословів.

«Що стосується питань про те, що нас об'єднує і що роз'єднує, думаю, що не моя справа розмовляти про доктрини, давайте залишимо це на розгляд теологам. Вони це добре знають, і теологи з обох сторін самі повинні вивчити ці питання. Ми ж повинні молитися один за одного. Це дуже важливо. Друге, що ми можемо, – зробити що-небудь разом. У світі так багато бідних людей! Давайте разом зробимо багато чого для бідних, для тих, у кого безліч проблем», – уклав він.