Творіть добро

01.10На жаль сьогодення складається таким чином, що у боротьбі зі злом нас залишають світлі душі, і обелісків, які увіковічнюють пам'ять про них у нашому селещі стає більше.

Учні духовно-просвітницького центру «Держава»: Дарина  Залуцька, Жук Валерія, Томак Тетяна, Федорчук Софія,  Миколюк Ірина та Загнітко Вадим у суботу, 1 жовтня, пожертвували своїм відпочинком заради того, щоб зробити добру справу. Під керівництвом учителя А. С. Білої діти  підмітали пил та опале листя.

Вони  поприбирали біля меморіалу Українським патріотам на Алеї Слави та біля пам’ятників жертвам та загиблим воїнам під час Другої світової війни. Учні здійснювали трудовий послуг в ім’я Господнє, бо вірили, що Бог упокоїть душі загиблих, а діткам, їхнім батькам та рідним поверне добро сторицею. Звичайно ж учні і втомилися,і проголодалися, але додому ішли задоволенні своєю доброю справою. Тому давайте, ми, дорослі, як і наші діти, будемо милосердними до наших ближніх, щоб у світі було менше горя, адже милостиві всім серцем жаліють людей, які потрапили у біду і стараються їм допомогти.

Творіте добро, бо у п’ятій заповіді блаженства Христос сказав «Блаженні милостиві, бо вони помилувані будуть».

                    А.Біла01.10.1