DSC 7777З благословіння настоятеля Свято-Воскресінського храму отця Михаїла громада церкви, вчителі, учні та батьківський комітет духовно-просвітницького центру приєдналися до благодійної акції «Подаруй дитині свято»,  яка проходить у Віньковецькій райдержадміністрації.

Вранці восьмого листопада з воріт Свято-Воскресінського храму, що у смт. Віньківцях, вийшли вчителі духовно-просвітницького центру та члени батьківського комітету: матушка Любов, В. Федорчук, Є. Матус, М. Жук, Н. Ковальська, М. Коваль, Н. Мельник, В. Гудований і вирушили у відділ сім’ї та молоді Віньковецької райдержадміністрації. Вони несли пакунки з одягом та солодощами для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які перебувають в інтернатних закладах.

Працівники служби у справах сім’ї та молоді Віньковецької райдержадміністрації люб’язно прийняли речі і подякували. 

Громада храму та члени духовно-просвітницького центру постійно намагаються допомогти усім тим, хто потребує негайної допомоги, тому усі щиро прагнуть, щоб кожна дитина не була обділена турботою і увагою. Сирітські серденька вже витримали удар долі і ми щиро віримо, що з боку держави, у цей нелегкий для усіх час, дітки отримають втрачену батьківську опіку. Ми – християни, тому не маємо права стояти осторонь, хочемо допомогти дітям чим можемо.

Коли ми принесли свої пакунки, в куточку самотньо стояв пакет із канцелярськими товарами, які зібрали працівники служби у справах дітей та молоді, бо акція тільки розпочалася.

Люди, не будьте байдужими! Допоможіть по можливості. Ми живемо у важкий час, але, як говорить народна мудрість: «З кожного нитка і бідному свитка». Нехай цими ниточками Божої любові зігріються серця знедолених дітей.

Є.Матус, 
учитель духовно-просвітницького центру «Держава»