Найтепліша та найблагодатніша пора року для дітей – це, звичайно ж, літо. Позаду залишився навчальний рік. Можна гарно відпочити та набратися сил для нових успіхів. Діти відчувають себе трошки дорослішими, адже попереду чекає старший на рік клас. А ще літо – це час, коли можна вирушити у захоплюючі подорожі та побачити нові місця.

120 червня 2017 року, з нагоди завершення навчального року, з благословення настоятеля Свято-Воскресінського храму отця Михаїла, під чуйним керівництвом матушки Любові та викладачів духовно-просвітницького центру «Держава» Є. А. Матус і А. С. Білої відбулася подорож вихованців молодшої групи центру до міста Вінниця. Із самого ранку дітки разом із мамами вирушили у подорож.

Першою зупинкою був Браїлівський Свято-Троїцький жіночий монастир. Спочатку усі відвідали Богослужіння у храмі, де кожен мав змогу прикластися до ікон, поставити свічечку, а також помолилися та подякували Господу за навчальний рік та за всі благодіяння й щедроти.

 

 

2Одна із монахинь провела невеличку екскурсію монастирем, розповіла про історію його створення, про храм, про чудотворні ікони, про чудесні зцілення нашого часу. Також діти побували в іконній лавці, де купували хрестики, іконки, книжечки та ін. А опісля нашу групу пригостили смачним обідом в монастирській трапезній, за що ми їм щиро вдячні.

А потім на діток чекав вир емоцій та позитивних вражень. Одним із перших екскурсійних місць Вінниці став Подільський зоопарк. І хоча це наймолодший зоопарк в Україні, проте його варто відвідати і дітям, і дорослим. Сам зоопарк налічує понад 100 видів тварин та птахів. Радували діточок добрі лами та поні, страуси та лебеді, а мавпочку-пустунку навіть вдалось пригостити бананом (на жаль, не вистачило на усіх бажаючих).

3

5Не менший захват викликав дитячий розважальний центр «Рошен», де кожен поринув у інший казковий світ солодощів, і де відбувалися справжні дива: із дітьми розмовляв «живий» робот-кондитером, ми побували у тематичних кімнатах, грали ігри, розгадували цікаві головоломки, загадки, квести, змагалися між собою, дивилися цікавий мультфільм у 4D-кінотеатрі, після перегляду якого усі, як діти, так і батьки, були у стані невимовної радості та ще довго ділилися враженнями. За свої старання усі учасники розважальної програми отримали «золоті» шоколадні монетки.

 

 

4Теплий літній день був у самому розпалі, а на маленьких віньківчан уже чекали розваги та атракціони у Центральному міському парку Вінниці. Тут уже було де розгулятись невгамовній дитячій енергії! І діти повеселилися досхочу: пострибали на батутах, поплавали на надувних качках, побували на «Колесі огляду» та ін. А після того, щоб поновити запаси енергії, і діти, і дорослі відправились до Макдональдсу, де втомлені, але щасливі радо смакували смачним морозивом та молочними напоями.6

А повертаючись додому, гамір дитячий не стихав ні на хвилинку. Усі наввипередки ділились своїми враженнями та емоціями від побаченого.

Втім, фото мабуть розкажуть про все краще. Фотоальбом

Поїздка завершилась, а дітки повертались по домівках, сповнені приємними враженнями та бажанням й надалі навчатися в духовно-просвітницькому центрі «Держава», бути справжніми християнами як цього навчає Господь наш Ісус Христос. Батьки з дітьми висловлюють щиру подяку настоятелю Свято-Воскресінського храму отцю Михаїлу, матушці Любові та викладачам духовно-просвітницького центру за організацію й проведення незабутньої подорожі. Спаси Вас Господи!

Марина Жук,
від імені батьків та вихованців
духовно-просвітницького центру «Держава»