Одну з найбільших аварій - аварію на Чорнобильській АЕС знає і пам'ятає весь світ.  14 грудня, в день коли було прийнято в експлуатацію комплекс захисних споруд над 4-м зруйнованим аварією енергоблоком Чорнобильської АЕС  в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Сьогодні, в День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в Свято-Воскресінському храмі зібрались ліквідатори нашого району, де настоятелем храму було звершено молебень за здоров’я та поминальну літію за померлими ліквідаторами.

З щирими словами вдячності і побажаннями міцного здоров’я, довголіття, благополуччя та родинного затишку до присутніх звернувся батюшка Михаїл, а на завершенні вручив ліквідаторам подарунки.

 

 

Голова районної спілки «Союз Чорнобиль України» в свою чергу подякував настоятелю храму за проведений молебень, та вручив подяку за громадську позицію, розуміння та всестороню підтримку Чорнобильського руху на території Віньковецького району.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району, які, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії та обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи. Щиро бажаємо всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.