Сьогодні у Прощену неділю після богослужіння, з благословіння отця Михаїла, у Духовно-просвітницькому центрі Держава, при Свято-Воскресінському храмі (смт. Віньківці) відбулося цікаве та веселе свято. Молодші учні недільної школи, яких ми лагідно називаємо “Ангелятка”, під опікою матушки Любові, поставили музичну виставу “Подорож веселого Млинчика”.

Діти, виконуючи різні ролі, дуже вправно продемонстрували нам, дорослим, вміння миритися, прощати та дружити. Бо герої вистави у фіналі стали одною великою дружною родиною. Ох, яке ж гарне вийшло свято! Діти, за допомогою учителів та наставників, проявляли дані Богом таланти.

 

 

А після вистави, усі учні брали участь у цікавих іграх та конкурсах. Матусі приготували смачні солодощі. Вони з радістю поралися біля столів (які принесли до зали турботливі татусі) у гарних вишиванках, у супроводі пісні “Вареники у сметані” пригощали гостей запашними вареничками. Отець Михаїл благословив трапезу і всі, помолившись, радо частувалися. Діти веселилися, скрізь лунав дитячий сміх і сяяли усмішки дорослих. Ми дійсно почувалися як одна велика родина, де усі люблять один одного, тому завжди кажуть правду, наставляють, допомагають, турбуються один про одного і вміють прощати.

Дорогі наші дітки, матусеньки, бабусеньки, татусі, дідусі і усі добрі люди, які готували свято у Прощену неділю, кланяємося вам доземно та бажаємо вам:
Всього, що прекрасне є у житті,
Від щирого серця бажаємо всім.
Хай щастя панує у вашому домі,
І радість хай буде завжди.
Здоров'я міцного і щедрої долі,
Хай Бог посилає на довгі роки!


З повагою громада Свято- Воскресінського храму.