Цьогоріч, 16 червня усі православні християни святкують День Святої Трійці. Він відзначається на 50-й день після Воскресіння Христового. Саме тому це світле свято має ще назву святої П'ятидесятниці.

У Свято-Воскресінському храмі в цей день була звершена Божественна Літургія. Як завжди, дім Божий був переповнений вірянами, особливо радувала присутність дітей, які з трепетом молилися, прихиляли свої голівки до ікон, запалювали свічечки й приймали святе Причастя – і це є найголовніше.

 

 

В переддень цього свята в храмі було відслужено Вечірнє Богослужіння, на якому отець Михаїл освятив зілля, а уже сьогодні його роздавали усім людям, щоб кожен зміг прикрасити ним свої домівки. Адже це робиться в пам’ять про те, як при Сінайській горі все цвіло і зеленіло в день, коли Мойсей отримував скрижалі закону Божого.

У кінці Богослужіння отець Михаїл привітав усіх присутніх зі святом: «Дорогі брати та сестри, вітаю вас із цим прекрасним святом Пресвятої Трійці. Бажаю, щоб на нашій Українській землі панував мир і злагода. Щоб ніколи між нами не було сварок, негараздів, щоб ніхто не гордився, не привозносився, щоб добро і взаєморозуміння завжди панувало у ваших сім’ях!»