25 червня у Свято-Воскресінському храмі (смт. Віньківці) пройшла святкова Божественна Літургія з нагоди Дня Преподобного Онуфрія Великого – покровителя Віньковець.

Богослужіння проводив протоієрей отець Василій. На свято до нашого храму також завітали архімандрит Давід Корабльов з братією, які разом із церковним хором славили Господа нашого Іісуса Христа. Усе в церкві віщувало, що Бог посилає Свою благодать: прийшло багато вірян, очі їх були сповнені особливої радості та цікавості, усі запалювали свічечки, зверталися в молитві до Господа, спів церковного хору був надзвичайно прекрасний та мелодійний – панувала Божественна атмосфера.

 

 

В кінці Богослужіння отець Василій звернувся до прихожан: «Дорогі брати та сестри, вітаю вас із цим прекрасним святом – преподобного Онуфрія Великого – покровителя вашого містечка. У сьогоднішньому Євангеліє Господь сказав, що хто хоче за мною йти, той мене зречеться, візьме свій хрест і піде слідом за мною. Дуже багато святих Божих угодників, такі як преподобний Онуфрій, дійсно відреклися всього земного, того, що нас спокушає, взяли свій хрест і пройшли дуже важкими життєвими шляхами, проте цим вони угодили Богу. І саме сьогодні Онуфрій Великий разом із іншими святими насолоджуються спогляданням слави Божої. Тому в цей день усім вам бажаю добра, здоров’я, і нехай преподобний Онуфрій завжди буде нам допомагати. Адже якщо ми будемо звертатися до нього з нашою глибокою вірою, то Господь почує ваші молитви».

Після завершення Божественної Літургії на подвір’ї біля храму усіх людей пригощали солодощами та солодкими напоями, які приготували наші прихожанки, цим самим проявили свою християнську гостинність, за що ми їм щиро вдячні. Дякуємо Богу за все. Амінь.