“В рождестве девство сохранила еси, во успении мира не оставила еси, Богородице: преставилася еси к животу, Мати сущи Живота, и молитвами Твоими избавляеши от смерти души наша.” (Тропар свята)

Як помітив настоятель храму отець Михаїл, сьогодні ми усі були не тільки радісними, а й щасливими. Батюшка пояснив, що здавалося б таке важке випробування, як втрата рідної нашої Богородиці має заповнити душу скорботою, але ми були щасливими, бо Матінка Божа не залишила нас по своєму успінні.

 

 

Вона з нами. Допомагає нам. Покриває нас Своїм святим омофором. І ми це відчуваємо. Ми молилися у нашому рідному храмі, з радістю зустрічали після літніх канікул діток недільної школи, яких разом з іншими учнями батюшка Михаїл благословив на навчання (всіх разом було 83 дитини). А потім дружно вітали іменинників та нашого дорогого настоятеля з Днем народження. Ми дуже любимо отця Михаїла світлою християнською любов’ю за його чуйне милосердне серце. Сльози набігали на очі, коли Катруся промовила такі слова:

“Богу За нас Ви молитесь щодня
І сповідаєте гріховні наші душі.
Ми любим Вас, свого духовного отця.
Повірте нам, ми любимо Вас! Дуже!”

Цього дня у нас було справжнє живе свято у радості і любові! Були молитви і піснеспіви чудового церковного хору під керівництвом Віринеї Михайлівни. Були сльози радості і квіти, подарунки та істинне Боже благословення! А потім усі прихожани частувалися смачною рибною юшкою з пиріжечками, за які ми щиро дякуємо батюшкові Михаїлу, матушці Любові та усім жіночкам, які потрудилися во славу Божию.